Makita DTR180ZJ aku vazač drátu Li-ion LXT 18V + vázací drát 50ks 199137-9
- Rychlý stroj pro souvislé splétání betonářské výztuže.
- Nastavitelné pro nepřetržité zaplétání nebo po jednom copu.
- Síla vázání nastavitelná v 6 krocích.
| Dostupnost eshop: | Skladem externí sklad, expedice 3-5 dní |
| Prodejna: | Na prodejně do 3 dnů (rezervace možná)
Zobrazit dostupnost na prodejnách
Najděte svou prodejnu
Nalezeno prodejen: 1
| Dostupnost: | Skladem u dodavatele, expedice 3-5 dní |
Pro pohodlí uživatele je při vypínání nebo výměně baterie zapamatována poslední nastavená poloha. Stroj má ochranu opletu na sucho, automaticky se zastaví u posledního kusu drátu a zabrání tak nedokončenému spojení. Stroj je vybaven energeticky účinným bezkomutátorovým motorem pro efektivní použití. Stroj je vybaven ochranou baterie proti hlubokému vybití, přetížení a přehřátí. Stroj lze také flexibilně používat s 14,4 V i 18 V baterií.
Je to dobře vyvážený stroj, který lze ovládat jednou rukou. Kapacita opletu při kombinaci 2 výztužných tyčí je mezi 10 mm a 16 mm. Kapacita opletu při kombinaci 4 výztužných tyčí je mezi 10 mm a 13 mm. Hmotnost stroje s baterií BL1850B je 2,6 kg.
Uživatelské výhody
- Šikovný pomocník při vázání armatur
- Velmi jednoduché použití a neuvěřitelně rychlé vázání (každý spoj za cca 1 s)
- Silný a spolehlivý bezuhlíkový motor umožňující delší použití na jedno nabití akumulátoru
- Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
- Možnost nastavení síly dotažení ve 4 stupních
- Možnost přepnutí na jednotlivé nebo sériové vázání
- Používá speciální cívky s drátem o průměru 0,8 mm
- Velmi jednoduchá a rychlá výměna cívky
- Kompaktní tvar, dokonalé vyvážení stroje
- Až 5000 spojů na jedno nabití BL18050B
- Dodávka v Makpacu bez akumulátorů a nabíječky
| Akumulátor | Li-ion 18 V |
| Síla drátu | 0,8 mm |
| Průměr armovacího železa | D10 – D16 |
| Hmotnost | 2 / 2,6 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 304 × 93 × 318 mm |